Apie mus

MB „Autospela“ – inovatyvi 2021 m. įkurta įmonė, kurios tikslas į naują lygmenį iškelti Lietuvoje veikiantį naudotų automobilių ardymo ir utilizavimo verslą. Įmonė siekia dirbti idealiai laikantis aplinkosauginių reikalavimų ir savo pavyzdžiu siekia įkvėpti kitas įmones dirbti taip pat.

Apie mūsų veiklą

Automobilių ardymo verslas yra žiedinės ekonomikos dalis, jei jis veikia tinkamai, griežtai laikantis visų reikalavimų. Šios veiklos metu 95 proc. automobilio dalių turi būti pakartotinai panaudota arba perdirbta. Mūsų įmonės tikslas – būtent taip ir dirbti bei laikytis aukščiausių automobilių utilizavimo ir atliekų tvarkymo standartų, siekiant kad Lietuvos pamiškėse liktų vis mažiau atliekų, kurias palieka nelegalūs automobilių ardytojai. 

Šiuo metu įmonė turi vieną automobilių ardymo aikštelę pavadinimu „Autoferma by Autospela“. Aikštelė yra įsikūrusi adresu Aukštoji g. 56, Karklėnų km., Vilniaus raj. Joje yra ardomi Audi, Vw ir Volvo markių automobiliai. 

Įmonė priklauso Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių ardytojų asociacijai. 

Pagrindinės įmonės veiklos:

  • Netinkamų eksploatuoti transporto priemonių utilizavimas;
  • Prekyba naudotomis automobilių dalimis;
  • Prekyba naudotais kokybiškais automobiliais.

Nuo pat įmonės įkūrimo mūsų kolektyve dirba ir du keturkojai kolegos. Jie puikiai atlieka savo pareigas: kruopščiai apuosto ir apžiūri kiekvieną naują ardymui atvykstantį automobilį, linksmais lojimais pasitinka visus atvykstančius darbuotojus, svečius ir klientus. Todėl, atvykstant pas mus nesidrovėkite pasiimti savo keturkojų draugų, susipažinsime ir pavaišinsime skanėstais. 

TURITE MUMS KLAUSIMŲ??

Parašykite mums ir mes kuo greičiau susisieksime su Jumis.